Запишись сейчас

Навіщо Вашій дитині займатися робототехнікою в RoboKids? 6 причин.

 

1. Інноваційність. Сьогодні весь світ рухається назустріч інноваціям семимильними кроками. Важливо дати дитині розуміння, що в майбутньому він може приєднається до цього глобального явища. Стати новим Біллом Гейтсом, або Ілоном Маском.

-5wK_91-oRQ

 

2.Унікальна навчальна програма. Наша програма навчання є унікальною на ринку додаткової освіти. Діти вивчають механізми, передачі, процес роботи різноманітних датчиків. Але найголовніше, навчання, здавалося б, складним, «недитячим» теоріям проходить в цікавому живому ритмі — матеріал легко освоюється і запам’ятовується.  Опрацьована програма не тільки ефективно розвиває в дітях сильні сторони, які обов’язково дадуть плоди в дорослому житті, а й допомагає виявити проблемні ділянки розвитку, над якими потрібно працювати.

img_5149

 

3. Кваліфіковані педагоги. Всі педагоги академії є фахівцями в сфері Lego Education і навчені сучасними методиками викладання. Головне завдання педагога — бути наставником для дітей і допомагати їм реалізовувати отримані знання на практиці. Середній вік викладачів — до 35 років, що сприяє легкому знаходженню спільної мови з дітьми.

16991730_1946389458926066_7681096205546431641_o

 

4. Робота в команді. Важливим навиком в спілкуванні є вміння грамотно висловити свою точку зору і аргументовано її відстояти. У нашій академії діти розвивають комунікативність, працюючи в командах — на практиці хлопці розуміють, що спільними зусиллями можна досягти великих результатів, ніж самостійно.

IMG_5172

 

5. Живе навчання. У нашій академії ми йдемо від рутинного зазубрювання правил і теорем. Діти звикли до такого формату в звичайних школах — суха теорія і ніякої практики. У нас діти вчаться за допомогою гри і творення. Тільки таким чином можна запам’ятовувати, а головне, освоювати великі масиви інформації і алгоритмів. І ключове — хлопці не втрачають інтерес до освіти і прагнуть самостійно пізнавати цікавий світ технологій.

pDAquKnT_wI

 

6. Розвиток моторики. Загальновідомо, що розвиток інтелекту, зору, уваги, пам’яті й мови знаходиться в прямій залежності від сформованості дрібної моторики. У процесі роботи з деталями і інструментами Lego діти задіюють велику кількість точних різноманітних рухів кистями і пальцями рук.

IMG_5329

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*