Запишись сейчас

Правила академії

  1. Загальні положення

  1.1. Групи комплектуються за віком для кожного курсу та рівнем підготовки дитини.

  1.2. Заняття проводяться згідно розкладу.

  1.3. На заняття допускаються діти лише за попереднім записом.

  1.4. Приходячи на заняття до академії обов’язково відмічайте присутність дитини у адміністратора, або викладача.

  1.5. Забирати дитину з заняття має право тільки особа, яку батьки вказали в анкеті.

  1.6. Забирати дитину з заняття потрібно тільки з кабінету, щоб адміністратор та викладачі були проінформовані — яка особа забирає дитину.

  1.7. Приводити дитину на заняття потрібно за 10 хв. до його початку.

  1.8. Приходити за дитиною потрібно за 5 хв. до закінчення заняття.

  1.9. Якщо дитина приходить до академії та йде з неї самостійно, то це обов’язково потрібно вказати в анкеті учня.

  1.10. Присутність батьків на заняттях допускається лише на визначеному викладачем відкритому занятті.

  1.11. Перше пробне заняття є безкоштовним.

  1.12. Адміністратор зобов’язаний попередити про відміну або перенесення заняття завчасно. Прохання надавати актуальні номери телефонів та відповідати на дзвінки з академії.

  1.13. Діти з явними ознаками вірусних захворювань на заняття не допускаються.

  1.14. Дитина вважається учнем академії лише після заповнення анкети учня, підписання правил та оплати абонемента.

  1.15. Забрати дитину с заняття може тільки особа вказана в анкеті, яка заповнювалась батьками. Якщо дитину повинна забрати інша особа не вказана в анкеті – просимо повідомити адміністратора про це завчасно.

  1. Оплата і відпрацювання

  2.1. Оплата здійснюється наперед. Є можливість оплатити 18 занять (1 на тиждень) та 36 заняття (1 на тиждень).

  2.2. Першим і останнім заняттям абонементу вважається запис у книзі «Відвідувань,  пропусків і переносів занять» відповідно першого і останнього заняття Вашої дитини з моменту оплати абонементу.

  2.3. При оплаті першого абонементу Ваша дитина автоматично зараховується на навчання до кінця поточного навчального року. А це означає, що з цього моменту оплата і навчання повинні здійснюватися безперервно, до кінця навчального року в академії. Якщо після закінчення певного абонементу Ви не бажаєте більше приводити дитину на навчання – сповістіть про це адміністратора.

  2.4. Відновити навчання можна за Вашим бажанням і при наявності вільних місць у групах.

  2.5. Не допускається оплата за одне заняття.

  2.6. Адміністратор зобов’язаний видати квитанцію, яка підтверджує оплату.

  2.7. Академія може надати можливість (але не зобов’язана і не повинна ініціювати) відпрацювання пропущеного оплаченого заняття при наявності вільних місць у групі або у визначений розкладом день.

  2.8. Відпрацювати можна лише 1 пропущене заняття за 4 заняття абонементу відповідного абонементу. Прикладайте максимум зусиль, щоб не пропускати заняття без поважних причин.

  2.9.  Відпрацювати пропущене заняття дитина може протягом 2-х місяців з часу пропуску, про який батьками було повідомлено завчасно, або якщо ця відміна занять відбулася за ініціативою адміністрації академії і цю інформацію було внесено до «Книги відвідувань,  пропусків і переносів занять». Зверніть увагу! Відпрацювання не може проводитись в групі, де навчається Ваша дитина (тому що відпрацьовується саме пропущене заняття!). Відпрацювання проходить з іншою групою за наявності в ній вільних місць.

  2.10. Якщо протягом 2-х місяців жоден із запропонованих адміністратором варіантів відпрацювання Вас не влаштував – послуга вважається наданою.

  2.11. Батьки обов’язково повинні попереджувати про відсутність дитини на занятті або відпрацюванні, а також про заплановані можливі пропуски занять (лікування, відпустка, тощо) зателефонувавши до академії, або повідомивши про це адміністратора особисто.

  Попереджувати потрібно не менше, ніж за один день до запланованого пропуску.

  Ця інформація обов’язково вноситься адміністратором до «Книги відвідувань,  пропусків і переносів занять». Якщо Ви не повідомили адміністратора і Вашого повідомлення немає у «Книзі відвідувань,  пропусків і переносів занять» — послуга вважається наданою і відпрацювання надається лише на платній основі в розмірі — 250 грн. за заняття.

  2.12. При заборгованості оплати більше 1-ого заняття дитина на заняття не допускається і місце в групі за нею не зберігається.

  2.13. При відсутності дитини на заняттях більше місяця без попередження адміністратора, місце в групі за дитиною не зберігається.

  2.14. Потрібно заздалегідь попереджувати адміністратора про зміну Вашого мобільного телефону.

  2.15. Знижки оплати за умовами акції «Приведи друга» дійсні лише протягом поточного навчального року, в якому Ви привели друга, за умови, якщо проплата була не на весь навчальний рік. Якщо Ви привели друга, але навчальний рік вже проплачений повністю – знижка зберігається на наступний курс. Просимо вчасно надавати інформацію про друзів, яких Ви привели до академії (лише після повідомлення і оплати другом абонементу Вам нараховується знижка).

   

   3. Правила поведінки в академії

  3.1. Батьки фінансово компенсують спричинені їхньою дитиною чи ними самими матеріальні збитки в академії.

  3.2. В академії не дозволяється бігати, голосно розмовляти в т.ч. по телефону. Мобільні телефони потрібно переводити у беззвучний режим.

  3.3. Забороняється вживати в навчальному класі продукти харчування та напої.

  3.4. Потрібно дотримуватися чистоти і порядку в академії, не залишати свої речі, використані і невикористані стакани, тощо.

  3.5. Викладачі та адміністрація академії не несуть відповідальність за загублені, втрачені, чи зламані речі дитини, тому рекомендуємо не давати дітям коштовних речей на заняття.

  3.6. У приміщення академії не можна заносити дитячі візочки, велосипеди, санчата, тощо.

  3.7. При недотриманні правил академії керівництво залишає за собою право на відрахування дитини.

  Академія залишає за собою право змінювати правила!

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*