Запишись сейчас

Чому саме робототехніка?

Дорогі батьки, маленьких геніїв У вас може виникнути питання, чому ж дітям потрібно займатися саме робототехнікою? Сьогодні ми хочемо відповісти на нього

✅Перше, і найважливіше, це загальний розвиток дитини, гармонійний, різнобічний — ось, що забезпечують заняття робототехнікою. У кожної людини, в тому числі, дитини, повинен бути широкий кругозір, та обширні знання☝.

✅Ще один фактор — вироблення посидючості, уважності, вміння працювати руками.

✅Відволікання уваги від непродуктивних занять.

✅Важливий фактор — вміння працювати в команді. Уміння працювати з іншими людьми, бути «командним гравцем», вміти знаходити нестандартні рішення і вихід зі складних ситуацій, брати на себе відповідальність, не тільки за себе, але і за весь проект, ось чому може навчити робототехніка.

✅Робототехніка — це хороші перспективи в майбутньому. Той, хто всерйоз нею захоплюється, може побудувати своє майбутнє, ще навчаючись в школі — відомо безліч фактів, коли техніка, створена школярем, привертала увагу солідних фірм.

А найголовніше, світле майбутнє дитини залежить від нього самого, але важливе завдання лежить і на батьках- зробити все для того, щоб розкрити потенціал, підтримати будь-які починання, дати всі можливості для розвитку талантаphoto_2020-01-11_06-56-09.

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*