Запишись сейчас

Як розвинути інтелектуальні здібності дітей?

Як розвинути інтелектуальні здібності дітей за допомогою ігор та завдань логіко-математичного спрямування? Та чи допомагають такі знання для підготовки до школи?
Це мабуть, найактуальніші питання всіх батьків, що мають дітей 5-7 рочків😌.

Якщо говорити про малят, то під інтелектуальною готовністю дітей старшого дошкільного віку до школи слід розуміти не лише наявність у них певного обсягу знань, а насамперед достатній рівень розвитку пізнавальних процесів — сприймання, уваги, пам’яті, мислення, уяви, а також таких якостей особистості, як-от:
✔️допитливість, кмітливість;
✔️здатності до цілеспрямованої мисленнєвої діяльності, зокрема аналізування.

Одним з ефективних засобів сприяння інтелектуальному розвитку старших дошкільників та збагачення їх пізнавальної сфери є ігри й завдання логіко-математичного спрямування. Щоб захопити дітей світом чисел та цифр, потрібно працювати над пошуком нових шляхів активізації розумової діяльності дітей у процесі формування в них елементарних математичних уявлень.

А в цьому їм може допомогти моделювання і робототехніка, що не тільки дають основи знань механіки, а й розвивають логіку та покращують знання з математики й прикладних наук☝🏻.

photo_2020-01-11_07-02-16

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*