Запишись сейчас

Правила академії

  1. Загальні положення

1.1. Групи комплектуються за віком для кожного курсу та рівнем підготовки дитини.

1.2. Заняття проводяться згідно розкладу.

1.3. На заняття допускаються діти лише за попереднім записом.

1.4. Приходячи на заняття до академії обов’язково відмічайте присутність дитини у адміністратора, або викладача.

1.5. Забирати дитину з заняття має право тільки особа, яку батьки повідомили адміністратору.

1.6. Забирати дитину з заняття потрібно тільки з кабінету, щоб адміністратор та викладачі були проінформовані — яка особа забирає дитину.

1.7. Приводити дитину на заняття потрібно за 5 хв. до його початку.

1.8. Приходити за дитиною потрібно за 5 хв. до закінчення заняття.

1.9. Якщо дитина приходить до академії та йде з неї самостійно, то про це обов’язково потрібно повідомити адміністратора.

1.10. Присутність батьків на заняттях допускається лише на визначеному викладачем відкритому занятті.

1.11. Адміністратор зобов’язаний попередити про відміну або перенесення заняття завчасно. Прохання надавати актуальні номери телефонів та відповідати на дзвінки з академії.

1.12. Діти з явними ознаками вірусних захворювань на заняття не допускаються.

1.13. Дитина вважається учнем академії лише після заповнення анкети учня, підписання правил та оплати абонемента.

 

  1. Оплата і відпрацювання

2.1. Оплата здійснюється наперед. Є можливість придбати абонемент на 18 занять (1 на тиждень) та 36 занять (1 на тиждень).

2.2. Першим і останнім заняттям абонементу вважається запис у електронній базі Академії «Відвідувань занять» відповідно першого і останнього заняття Вашої дитини з моменту оплати абонементу.

2.3. При оплаті абонементу не на повний рік Ваша дитина автоматично зараховується на навчання до кінця поточного навчального року. А це означає, що з цього моменту оплата і навчання повинні здійснюватися безперервно, до кінця навчального року в академії. Якщо після закінчення певного абонементу Ви не бажаєте більше приводити дитину на навчання – сповістіть про це адміністратора.

2.4. Відновити навчання можна за Вашим бажанням і при наявності вільних місць у групах.

2.5. Не допускається оплата за одне заняття.

2.6. Адміністратор зобов’язаний видати квитанцію, яка підтверджує оплату.

2.7. Академія може надати можливість (але не зобов’язана і не повинна ініціювати) відпрацювання пропущеного оплаченого заняття при наявності вільних місць у групі або у визначений розкладом день.

2.8. Відпрацювати можна лише 1 пропущене заняття за 4 заняття абонементу відповідного абонементу. Прикладайте максимум зусиль, щоб не пропускати заняття без поважних причин.

2.9. Перенести назначене відпрацювання не можна. Якщо Ви записались на відпрацювання, а потім не з’явились на нього — заняття вважається відпрацьованим.

2.10.  Відпрацювати пропущене заняття дитина може протягом 2-х місяців з часу пропуску, про який батьками було повідомлено завчасно, або якщо ця відміна занять відбулася за ініціативою адміністрації академії і цю інформацію було внесено до електронної бази Академії «Відвідувань, пропусків і переносів занять». занять». Зверніть увагу! Відпрацювання не може проводитись в групі, де навчається Ваша дитина (тому що відпрацьовується саме пропущене заняття!). Відпрацювання проходить з іншою групою за наявності в ній вільних місць.

2.11. Якщо протягом 2-х місяців жоден із запропонованих адміністратором варіантів відпрацювання Вас не влаштував – послуга вважається наданою.

2.12. Батьки обов’язково повинні попереджувати про відсутність дитини на занятті, а також про заплановані можливі пропуски занять (лікування, відпустка, тощо) у офіційному чат-боті академії у Телеграм.

Попереджувати потрібно не менше, ніж за 3 години до початку заняття.

Ця інформація обов’язково вноситься до електронної бази «відвідувань,  пропусків і переносів занять». Якщо Ви не відмітили відсутність і Вашого повідомлення немає у базі чат-боту — послуга вважається наданою і відпрацювання надається лише на платній основі в розмірі — 350 грн. за заняття.

2.13. При заборгованості оплати більше 1-ого заняття дитина на заняття не допускається і місце в групі за нею не зберігається.

2.14. При відсутності дитини на заняттях більше місяця без попередження адміністратора, місце в групі за дитиною не зберігається.

2.15. Потрібно заздалегідь попереджувати адміністратора про зміну Вашого мобільного телефону.

2.16. Знижки оплати за умовами акції «Приведи друга» дійсні лише протягом поточного навчального року, в якому Ви привели друга, за умови, якщо проплата була не на весь навчальний рік. Якщо Ви привели друга, але навчальний рік вже проплачений повністю – знижка зберігається на наступний курс. Просимо вчасно надавати інформацію про друзів, яких Ви привели до академії (лише після повідомлення і оплати другом абонементу Вам нараховується знижка).

 

 3. Правила поведінки в академії

3.1. Батьки фінансово компенсують спричинені їхньою дитиною чи ними самими матеріальні збитки в академії.

3.2. В академії не дозволяється бігати, голосно розмовляти в т.ч. по телефону. Мобільні телефони потрібно переводити у беззвучний режим.

3.3. Забороняється вживати в навчальному класі продукти харчування та напої.

3.4. Потрібно дотримуватися чистоти і порядку в академії, не залишати свої речі, використані і невикористані стакани, тощо.

3.5. Викладачі та адміністрація академії не несуть відповідальність за загублені, втрачені, чи зламані речі дитини, тому рекомендуємо не давати дітям коштовних речей на заняття.

3.6. У приміщення академії не можна заносити дитячі візочки, велосипеди, санчата, тощо.

3.7. При недотриманні правил академії керівництво залишає за собою право на відрахування дитини.

3.8 Академія залишає за собою право змінювати правила!